Sherbimet Mjekesore

Kontakt i menjehershem

 • Urgjenca

  Ne sherbimin tuaj ne cdo kohe

  Telefononi ne +355 822 50 771
 • Pyesni Mjekun

  Konsulte falas online

  Email ne info@klinikakristi.al
 • Lini Takim

  Rezervoni takimin tuaj per vizite

  Telefononi ne +355 822 50 771

Oraret dhe Vendndodhja

Adresa
Rr. Rexhep Telhaj, Lagjia 16, Korce
+355 822 50 771

Oraret
E Hene - E Shtune: 9:00 - 22:00


 

Rreth Nesh

Klinika Mjekesore Kristi eshte nje nder klinikat me modernet ne Shqiperine e jugut.Me qender ne Korce, Klinika Kristi ofron nje game te gjere sherbimesh mjekesore.

Ne Prill te vitit 1999, Klinika Mjekesore Kristi filloi aktivitetin e saj, duke ju ofruar pacienteve ate çka ata meritonin, ate cka ata shpesh e kerkonin per kilometra te tera larg, shpesh edhe jashte Shqiperise. Hapat e para te kesaj klinike filluan si klinike dentare, duke ofruar te gjitha sherbimet stomatologjike si...

Lexo Me Shume

Jeta juaj. Specialiteti yne.